Sport-Thieme Egelbal „Zacht“

De zachte egelbal - uw alleskunner

★★★★★

4,7 van 5

|

119 Beoordelingen

230 keer verkocht in de afgelopen 30 dagen

Art.-nr.: W0-IE2648402

Diameter, Gewicht, Kleur

Variantenoverzicht

€ 3,70 /Stuk

van 12 per stuk € 2,90

van 24 per stuk € 2,60

Alle prijzen incl. BTW, verzendkosten niet inbegrepen

Verzendkosten voor Sport-Thieme Egelbal „Zacht“

Informatie over verzendkosten is momenteel niet beschikbaar.

 
  • Levertijd: wo 16-09 – vr 18-09
  • 100 dagen retourbeleid
  • 3 Garantiejaren
Gekopieerd naar klembord
Sport-Thieme
De Sport-Thieme Egelbal „Zacht“ is de massagestudio voor onderweg - kantoor, babyzwemmen, peutertuin of school, hij biedt overal ontspanning.
  • Voor vingermassage en grijpoefeningen
  • Voor therapie en gymnastiek
  • Kan in water worden gebruikt
  • Leverbaar in 5 maten
  • Kunststof bal met zachte noppen
3 jaren garantie

Beschrijving van het product

Ontspan waar u wilt met de Sport-Thieme Egelbal „Zacht“
De Sport-Thieme Egelbal „Soft“ is uw masseur voor thuis en onderweg. De egelballen ontspannen de spieren, bevorderen de bloedcirculatie en verbeteren de waarneming. Ze zijn handig en ideaal voor een massage van handen of voeten. Om dit te doen, plaatst u eenvoudig de noppenbal op de grond of tafel en rolt u deze met uw voet of hand. Je zal merken hoe goed het doet.
De Sport-Thieme Egelbal „Zacht“ voor elk gebruik
Bij seminaries of in het schoolonderricht neemt men de zachte noppenballen graag als hulpmiddel voor losmaak- en gewenningsspel.
Zelfs de allerkleinsten zijn geïnspireerd van de massage door deze ballen. Bij het baby- en kinderzwemmen kunnen de egelballen zeer goed gebruikt worden in het water en beleven de kinderen nog eens een totaal ander gevoel van het noppig oppervlak. De zachte noppenbal biedt ook een leuke stimulans voor partner- of groepsoefeningen: zowel bij de seniorensport, bij de wellness en kinderturnen alsook in de peutertuin, school of zwemclub.

Twijfel niet, maar bestel vandaag nog de Sport-Thieme Egelbal „Zacht“.

Technische details

Trainingsfocus
Lichaamswaarneming
Baltype
Grijpbal, Egelbal, Reflexbal
Materiaal
PVC
oppervlakteafwerking
Noppen
Diameter
5,5 cm
Kleur
Oranje

Deze gegevens zijn gebaseerd op het huidige artikelnummer: W0-IE2648402

Bevat in sets

ProductPrijs
Sport-Thieme Egelballen-Set met tas

2650702 - Sport-Thieme Egelballen-Set met tas

€ 102

Productinformatie

Informatie over productveiligheid:
De in de EU gevestigde marktdeelnemer is verantwoordelijk voor dit product.

Sport-Thieme
Helmstedter Straße 40
38368 Grasleben

ccs@sport-thieme.de
+49 (0) 5357 18181

Product beoordelingen (119)

★★★★★  4,7 van de 5 sterren
Door AI gegenereerde samenvatting van klantrecensies
De Sport-Thieme-egelsbal „Zacht“ wordt door veel klanten geprezen om zijn aangename gevoel en de veelzijdige toepasbaarheid. Vooral de eenvoudige hantering en de goede kwaliteit worden gewaardeerd, waardoor hij ideaal is voor massages en oefeningen in het dagelijks leven. De felle kleur en de zachte textuur maken hem bovendien tot een populaire metgezel voor jong en oud.
Hoe onze geverifieerde klantenbeoordelingen werken
Alleen klanten die het artikel bij ons hebben gekocht en een uitnodiging voor een beoordeling hebben ontvangen, kunnen productbeoordelingen schrijven. Als auteur van een beoordeling helpt u andere klanten meer te weten te komen over het product en het gebruik ervan. Als lezer kunnen beoordelingen u helpen te beslissen of het het juiste product voor u is.
9027200
★★★★★

Fasciatraining

Bal om mee te masseren.

Deze beoordeling is vertaald met DeepL.
Origineel tonen
  • 5/5 Kwaliteit
  • 5/5 Ontwerp
  • 5/5 Functionaliteit
Simone 
|
 Beoordeeld op: 29 aug 2026 
|
 Ik raad dit product aan 👍
★★★★★

Mooie kleur, voelt prettig aan.

Laat zich prima afwassen; het oppervlak voelt daarna nog steeds geweldig aan.

Deze beoordeling is vertaald met DeepL.
Origineel tonen
  • 5/5 Kwaliteit
  • 5/5 Ontwerp
  • 5/5 Functionaliteit
Lena 
|
 Beoordeeld op: 11 aug 2026 
|
 Ik raad dit product aan 👍
★★★★★

Geweldig?!

Verlicht spanningen in de rug, geweldig product!

Deze beoordeling is vertaald met DeepL.
Origineel tonen
  • 5/5 Kwaliteit
  • 5/5 Ontwerp
  • 5/5 Functionaliteit
Michèle 
|
 Beoordeeld op: 1 aug 2026 
|
 Ik raad dit product aan 👍

Alle beoordelingen (119)

Stel een vraag over het product:

Sport-Thieme Egelbal „Zacht“

Sport-Thieme Egelbal „Zacht“

De zachte egelbal - uw alleskunner

Vul alle velden met een * in.

Abonneer u op de nieuwsbrief Sport-Thieme
Ja, ik wil graag de gepersonaliseerd nieuwsbrief van Sport-Thieme. U kunt uw toestemming op elk gewenst moment intrekken.
Captcha-Image
Om te bevestigen dat u een mens bent, voert u de letters of cijfers in het kleine lege veld in.

Duurzaamheid

Transparantie en verantwoordelijkheid
Wij geloven in duidelijke, op gegevens gebaseerde informatie over de duurzaamheid van dit product. Openheid is belangrijk voor ons: we delen wat we weten en werken actief aan wat we kunnen verbeteren. Bedankt dat je deel uitmaakt van deze reis.

Totaal CO₂

De totale CO₂-footprint voor de materialen en het transport voor dit product is 0,097 kg.

De CO₂-voetafdruk van dit product is gelijk aan het rijden van een gemiddelde auto gedurende 1 km.

Dit is gebaseerd op gemiddelde waarden (150 g CO₂/km) en kan variëren afhankelijk van de rijomstandigheden en het type voertuig.

Duurzaamheid betekent meer dan alleen lage CO₂-uitstoot. Naast de ecologische voetafdruk door productie en transport, behoren hoogwaardige materialen en een lange levensduur tot de belangrijkste duurzaamheidskenmerken van een product. Houd bij de keuze van een product niet alleen rekening met de CO₂-uitstoot, maar ook met de kwaliteit en levensduur.

Transportgegevens

Bij het transport van het artikel van de productielocatie naar ons magazijn komt gemiddeld 0,005 kg CO₂-equivalenten vrij.

TransporttypeAfstand in kmCO₂e in kg
Containerschip19.0120,004
Vrachtwagen2600,000

We berekenen de afstand tussen ons logistiek centrum en de productielocaties op basis van het betreffende land:

  • Per schip: afstand tussen de grootste zeehaven van het land en Hamburg.
  • Per vrachtwagen: afstand tussen de hoofdstad van het productieland en ons logistiek centrum.
  • Per lucht: afstand tussen de grootste luchthaven van het land en Hannover.

Bij gemengde transporten berekenen we het aandeel van de afstanden per vervoersmiddel.

Voorbeeld: Bij zeetransport per containerschip zijn extra transporten per vrachtwagen nodig van de productielocatie naar de haven van het productieland en van de haven van Hamburg naar het logistiek centrum in Haldensleben.

Materiaal details

Alle materialen voor dit product genereren gemiddeld 0,092 kg CO₂-equivalenten.

MateriaalBedrag in percentageCO₂e in kg
PVC Polyvinylchlorid (fest)100%0,092
Productieland

De productie of de laatste belangrijke verwerking van het artikel vond plaats in: TW.

Garantie

Bij uw aankoop ontvangt u 3 Garantiejaren . U vindt onze garantievoorwaarden onder punt 9 van onze Algemene voorwaarden.

Voor meer informatie, klik op de vakjes.

Deze gegevens zijn gebaseerd op het huidige artikelnummer: W0-IE2648402

Alle varianten in één overzicht

Varianten van Sport-Thieme Egelbal „Zacht“LevertijdPrijs

16-09 - 18-09

€ 3,70
7 cm, 50 g, GroenW0-IE2648415

16-09 - 18-09

€ 4,10
8 cm, 75 g, GeelW0-IE2648428

16-09 - 18-09

€ 5,10
9 cm, 100 g, RoodW0-IE2648431

16-09 - 18-09

€ 5,70

16-09 - 18-09

€ 6,70

Aanmelden of registreer opnieuw

Aanmelden

of

Profiteer van je eigen persoonlijke klantenaccount:

  • Overzicht bestellingen met retourenbeheer
  • Een verlanglijst maken
  • Beheer uw persoonlijke gegevens, afleveradressen, facturen en pakketserviceselectie
  • In het feedbackcentrum kun je onze service en producten beoordelen
Sport-Thieme Egelbal „Zacht“ kopen Sport-Thieme